PSYCHOTESTY SZCZECIN. CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH

Opis działalności

PSYCHOTESTY CUP SZCZECIN: WOJSKA POLSKIEGO 11 Tel. 503-70-74-70. Badania psychologiczne i lekarskie dla kierowców, na kurs do profilu kierowcy i na kwalifikację, na samochody służbowe i po zatrzymaniu prawa jazdy oraz po wypadku. Badania operatorów wózków jezdniowych i sprzętu budowlanego. Badania na broń, badania pracowników ochrony fizycznej I, II stopnia. Badania dla marynarzy wstępne i okresowe i inne z medycyny pracy.

Tylko u nas gratis badanie wrażliwości na olśnienie i widzenia zmierzchowego przy badaniu kierowców na kurs i zawodowych (wymagane przez orzecznika).

 

Ponadto świadczymy inne usługi psychologiczne: oferujemy pomoc psychologiczną, prowadzimy terapię indywidualną i rodzinną. Wykonujemy opinie psychologiczne.

 

Zapraszamy codziennie Poniedziałek-Soboty od 7:00 do 21:00 w Niedzielę od 8:00 do 18:00 po ustaleniu telefonicznym. U nas zrobisz szybko, tanio i wygodnie wszystkie badania, których potrzebujesz. Nie dzwoń po Przychodniach szkoda czasu. Badania lekarskie najtaniej!!!!!

 

Zobacz na: http://www.psychotesty-szczecin.pl

http://www.psychotestyszczecin.pl

 

http://www.psychologtesty.pl

 

 

 

ZAPRASZAMY☻Ogłoszenia firmy

Brak ogłoszeń
503707470
Szczecin
WOJSKA POLSKIEGO 11
psycholog.szczecin@wp.pl
http://www.psychotesty-szczecin.pl